דף הבית עבודות פיתוח פינוי פסולת חמרה בריכות שחיה צור קשר

מכולות לפינוי פסולת


מכולות לפינוי פסולת הן הכלי באמצעותו מעבירים פסולת בניין ופסולות נוספות, מאתר הבניה לאתרי השלכת הפסולות. המכולות יכולות להגיע בגדלים שונים בין 9 ל 23 קוב, ויש להזמינם בהתאם לנפח הפסולת. פינוי פסולת הוא שלב חשוב בעבודת הבניין ומאפשרת לשיפוצים, לבניה, או להריסה, להתבצע באופן בטיחותי, נעים ונקי.

פינוי פסולת נעשה על ידי חברה המתמחה בכך. אדם פרטי אינו יכול להשתמש במכולה לפינוי פסולת, משום שאין לו את ההכשרה, הכלים הנלווים, או האישורים הנחוצים לעבודה כזו.

א.מ. עבודות פיתוח נותנת מענה רחב בתחום פינוי הפסולת, באמצעות מכולות ובלות. פינוי פסולת מתבצע על פי התקנות, בליווי אישורים ובאופן מקצועי.

פינוי פסולת נעשה במספר שלבים, כולם דורשים נסיון, ושימוש בכלי עבודה מסוימים. במקרים של פינוי פסולת בניין, החומרים מועברים למכולה באמצעות שרוולים לפינוי פסולת. המכולה מוצבת בסמוך לבניין, כאשר השרוול או השרוולים מונחים על סף החלון, ומובילים את הפסולות למכולה. בסוף העבודה, הפסולת מועברת בתוך המכולה לעבר אתר פינוי מורשה, זאת באמצעות משאית.

פינוי פסולות באמצעות מכולות פינוי, היא הדרך הבטוחה והתקנית להובלת פסולת. קיימים אנשים שאינם פונים לחברה לפינוי פסולת ומתכננים לפנות את הפסולת לאחד הפחים השכונתיים. הפתרון אינו מתאים ברוב המקרים, ועשוי לגרור תלונות מצד השכנים. פסולת בניין בדרך כלל תהיה גדולה בהרבה מכדי להכנס לפח האשפה. גם השארת פסולת בקרבת עבודת השיפוצים היא מסוכנת ולא תקנית. החומרים עשויים להתלקח, להתפזר באוויר, או לפגוע פיזית ברכוש או אדם. הובלת הפסולת לשטח באופן עצמאי גם היא מסוכנת. ההובלה עצמה דורשת מיומנות גבוהה, וכמובן הפסולת, כשהיא מושלכת לאיזור לא חוקי עלולה לפגוע במי תהום. הובלת פסולת ללא אישור היא עבירה על החוק והמבצע זאת צפוי לקנסות גבוהים.

כשאתם מזמינים חברת פינוי פסולת חשוב שתבררו פרטים לגבי טיב עבודתה. מה מבחר מכולות הפינוי שהיא מחזיקה, והאם כמות הפסולת שצפויה לכם מתאימה לעבודה עם החברה. אם אתם גרים בבניין ולא בית פרטי, הבהירו זאת כדי שחברת הפינוי תדע להביא שרוולים. בררו האם החברה עובדת על פי תקנות המשרד לאיכות הסביבה, מפנה את הפסולות במכולות תקינות, ולאתרי פסולת מורשים. חשוב להזכיר חומרים מסוכנים שאתם צפויים לפנות, ולוודא שהחברה מתמחה בפינוי החומרים הללו. פינוי פסולות, ופינוי פסולות מסוכנות בפרט, היא עבודה שדורשת ידע, נסיון וזהירות.

פינוי הפסולת למכולה באמצעות שרוול, מאפשרת עבודה נוחה ומסודרת. שיפוץ הדירה כאשר ברקע מונחות ערימות של פסולת מסכן את העובדים ואת הסביבה. העובדים באתר זקוקים למרחב עבודה, אוויר נקי עד כמה שניתן, וסביבה נעימה כדי שיוכלו לסיים את עבודתם באופן מספק. פינוי למכולות במקביל לעבודה, ולא רק בסופה, מאפשר בניה בתנאים טובים, ללא עיכובים או פגיעה בסביבה ובעובדים.

אנו נותנים דגש על שירות אמינות ואיכות כי עם שירות טוב מחירים טובים ואטרקטיבים אין תחרות!

לשירותכם תמיד -  משה   052-8038882   |   רפי   050-2290280