דף הבית עבודות פיתוח פינוי פסולת חמרה בריכות שחיה צור קשר

בובקט


בכל אתר בנייה או שיפוץ ישנה פסולת. את הפסולת הזו יש לפנות באופן שוטף על מנת שלא תפגע בשטף העבודה ולא תפריע להתקדמות אנשי הצוות.

באתרים גדולים מאד בדרך כלל הפינוי נעשה ע"י טרקטורים גדולים המרימים את הפסולת באתר עצמו ושופכים אותה במקום מרוחק.

השימוש בטרקטור הוא אמנם מהיר ויעיל אך באתרי בנייה קטנים יותר כגון בתים פרטיים, משרדים, עבודות בתוך בניין וכו' - הכנסה של טרקטור שכזה תהיה בעייתית ולכן משתמשים בבובקט.

הבובקט הינו כלי בעל כף, בדומה לטרקטור, אך מימדיו קטנים משמעותית ומאפשרים לבובקט להיכנס למקומות צרים וקטנים אשר קשה להגיע אליהם. יכולת התמרון שלו גבוהה אף היא ובכך ניתן לשלוט בתנועה שלו ובכיוון. אל תתנו לגודל שלו להטעות אתכם - הבובקט אמנם קטן אך חזק עד מאד ויכול לשאת הרבה מעבר למשקלו שלו, מה שהופך את מלאכת פינוי הפסולת באתר למהירה ואפקטיבית במיוחד. בגלל משקלו הקל יחסית, ניתן להיכנס איתו גם לאזורים ושטחים פחות יציבים או כאלו שמוגבלים במשקל שהם יכולים לשאת .

הכוח של הבובקט, העמידות שלו והיכולות הזריזות שלו הפכו אותו לכלי חשוב והכרחי בכל אתר בנייה או שיפוץ והשימוש בו נפוץ באתרים ברחבי העולם.
לבובקט שימושים רבים נוספים ועם השנים הוא הופך נוכח יותר ויותר גם בתחום הגינון והנדסת הנוף בגינות ציבוריות, בתים פרטיים ומגרשי ספורט. כמו כן, משמש הבובקט בתחום התשתיות: סלילת כבישים, הנחה או החלפה של צנרת וכבלים וכו'.

למרות היותו של הבובקט קטן ונוח לתפעול חשוב לזכור כי מדובר בכלי עבודה חזק מאד ולכן חשוב שמפעיל הבובקט יהיה מנוסה ומקצועי לא פחות מאשר כל מפעיל ציוד בנייה אחר,  כך העבודה תיעשה במהירות וביעילות תוך שמירה על בטיחות מקסימלית של הצוות המפעיל והסובבים אותו. 

ליצירת קשר - משה   052-8038882   |   רפי   050-2290280