דף הבית עבודות פיתוח פינוי פסולת חמרה בריכות שחיה צור קשר

עבודות פיתוח

מהן עבודות עפר? באילו מקרים יש לבצע עבודות עפר, ומי בכלל מבצע אותן? איך מתבצעות עבודות עפר, ולאילו מטרות? עבודות עפר הן תחום נרחב שרובנו שומעים לעתים קרובות את שמו אך לא מתעמקים בהבנתו ולא יודעים את חשיבותו.

עבודות עפר הן כל העבודות המתבצעות במטרה להכין קרקעות, תשתיות, ושטחים לבניה. עבודות עפר הן הבסיס ההכרחי לכל מבנה, ומהוות את לב בסיסו של המרחב העירוני. כל מערכות הביוב, הניקוז, הבניה התת קרקעית, ואחריהן הכבישים, המדרכות, והתשתיות שעליהן נבנו כל השכונות והמבנים בעיר – אלה עבודות עפר. כדי שבניין יעמוד באופן בטוח ויציב, כדי שיהיו מערכות מים, חשמל, תחבורה... הכל מתחיל בעבודות העפר.

כדי ליצור את התשתיות הללו מתבצעות עבודות עפר, הכוללות פעולות שונות ורבות – כולן במטרה להכין את השטח לבניה. הפעולות השונות כוללות : חפירות, הזזת חולות, עפר וסלעים, פינוי קרקעות מסוגים שונים, וכבישת אספלט. פעולות אלו דורשות כלים כבדים כמו מנופים, מחפרים, בובקטים, טרקטורונים, ומיכליות פינוי.

ענף עבודות העפר כולל בתוכו את תחום הריסת המבנים. הריסת מבנים נשמעת כמו עבודה פשוטה וגסה, אך בעצם דורשת מחשבה ותכנון, ועבודה זהירה ומדויקת מאוד. הריסת מבנים נכונה נעשית באופן שיסב את הנזק המזערי ביותר לסביבה, תהיה מהירה, ולא תדרוש אחריה עבודות תיקונים, אלא פינוי בלבד. הפינוי גם הוא צריך היות מתוכנן כראוי שכן על הקבלן והמהנדס לצפות את כמות ומשקל החומר שיהיה עליהם לפנות בסוף ההריסה. זאת כדי להיות מוכנים עם משאיות ומיכליות פינוי.

על קבלני עבודות עפר להיות בעלי ידע נרחב ועדכני בכל מה שנוגע לבינוי , חפירה והריסה, כלי עבודה המתאימים לכל פרויקט והוצאת העבודה לפועל באופן יעיל, בטיחותי, וחסכוני. מרכיבים אלו דורשים מהקבלן להתעדכן באופן קבוע בטכנולוגיות בניה חדישות, וכמובן לעבוד בצמוד למהנדס הפרויקט.

עבודות עפר נעשות לא רק כחלק מפרויקטים ציבוריים גדולים אלא גם בעת שיפוץ בית, דירה, חצר או עסק. גם אם לא מדובר במבנה גדול, אין זה אומר שהוא זקוק לתשתית פחות טובה. בעת שיפוץ, הריסת קירות בדירה או בית פרטי, כבישת אספלט או חפירת בריכה, קבלני עבודות עפר ישתמשו בכלים המתאימים, ויפתרו בעיות כמו עבודה במרחב צפוף, צמצום נזקים בהריסת קירות, ופינוי הפסולת באופן נכון. זאת גם בעבודות אינסטלציה, ניקוז או חיזוק המבנה באזור מגורים קיים.

עבודות עפר הן תחום הדורש מציאת פתרונות, יכולת תכנון, וידע נרחב בכל ענף הבניה. לשם כך יש לעבוד עם חברה וותיקה. א.מ. עבודות פיתוח היא חברה העוסקת במגוון עבודות העפר והפיתוח באזור גוש דן. אספקת כל חומרי הבניה עבור קבלנים וחנויות לחומרי בניין, ועבודות עפר שונות, הכוללות טרקטורים בובקטים ומחפרים בכל קנה מידה. עבודה עם חברת עבודות עפר בעלת ניסיון מבטיחה שהעבודה תתקיים על פי לוח הזמנים, באופן מקצועי וחסכוני.


לשירותכם תמיד -  משה   052-8038882   |   רפי   050-2290280