דף הבית עבודות פיתוח פינוי פסולת חמרה בריכות שחיה צור קשר

השכרת ציוד לפינוי פסולות

כחלק מכל עבודת בנייה או שיפוץ ובכל השכרת ציוד לבנייה יש לשכור גם ציוד לפינוי פסולת.

פינוי הפסולת הינו חלק הכרחי וחשוב בכל עבודה בין אם מדובר באתר בנייה חדש, שיפוץ מבנה קיים, תשתיות או כבישים - הפסולת מהווה חלק בלתי נפרד מהעבודה ומהווה הפרעה לתהליך העבודה ולסובבים. לכן, בדיוק כמו שלא תשכחו להביא עובדים, חומרי גלם וכלי עבודה כבדים - כך גם אסור לשכוח את הציוד לפינוי הפסולת - טרקטורים, בובקט, מכולות, צינורות פינוי וכו'.

הציוד :

באתרי בנייה ועבודה יש להציב את ציוד פינוי הפסולת המתאים בהתאם לסוג העבודה, השטח ומגבלות האזור.

טרקטורים - את הטרקטור מביאים לאתרי בנייה גדולים בהם כמות גדולה של פסולת לפינוי ושטח רחב בו יש לטרקטור מרווח תמרון ומקום להעביר אליו את הפסולת. כאשר מדובר בשטחים גדולים השימוש בכלים גדולים יהיה מהיר ופשוט יותר.

בובקט - משמש בין היתר כציוד לפינוי פסולת באזורים קטנים, צרים או רגישים, כאלו שטרקטור לא יוכל להגיע אליהם או לתמרן בהם. הוא מתאים גם לעבודות קטנות כגון שיפוצים או צנרת.

צינורות פינוי - אלו נמצאים בשימוש בדר"כ כשהעבודה נעשית באזורים מוגבהים - בבניינים או קומות. הצינור מוביל מהאזור אותו משפצים ישירות למכולת הפינוי. אז הפסולת שופכים לתוך הצינור והפסולת יורדת למטה למכולה הממתינה לפינוי.

מכולות פינוי - החלק האחרון והעיקרי בציוד לפינוי פסולת הוא המכולה. את המכולה ממקמים בסמוך לאתר הבנייה, הבית או הבניין ומרוקנים לתוכה את הפסולת מהאתר. כשהמכולה מתמלאת משאית פינוי מפנה אותה ומניחה במקומה מכולה ריקה. המכולות מגיעות במגוון גדלים ואת הנפח הרצוי כדאי לבחור בהתאם לסוג העבודה וגודל האתר וכן בהתאם למגבלות המקום. כדאי להתייעץ עם מומחה בתחום על מנת לקבל את ההמלצה הטובה ביותר.

השימוש בציוד לפינוי פסולת נעשה לא רק בתחום הבנייה או השיפוצים - גם בגינון משתמשים בציוד זה - בגיזום עצים למשל או בחפירת שטחים לצורך הנחת דשא. כך גם בעבודות התשתית השונות - בכבישים וצינורות.

חשוב לבחור ולשכור ציוד עמיד ואיכותי שיעשה את העבודה במהירות ויעילות תוך שמירה מקסימלית על רווחת הסובבים ועל בטיחות.

ציוד לפינוי פסולת חייב להיות שלם ומתוחזק כראוי - בין אם מדובר בטרקטור ובין אם מדובר במכולה - כדי למנוע מפגעים וכדי לייעל את התהליך.

אנו נותנים דגש על שירות אמינות ואיכות כי עם שירות טוב מחירים טובים ואטרקטיבים אין תחרות!

לשירותכם תמיד -  משה   052-8038882   |   רפי   050-2290280