דף הבית עבודות פיתוח פינוי פסולת חמרה בריכות שחיה צור קשר

פינוי פסולת


א.מ. עבודות פיתוח נותנת מענה רחב בתחום פינוי הפסולת, באמצעות מכולות ובלות. פינוי פסולת על ידי חברה מתבצע על פי התקנות, בליווי אישורים, וכמובן באופן מקצועי.

א.מ עבודות פיתוח מספקת שירותי פינוי פסולות.

השירות שלנו אמין ומקצועי.
אנו מפנים את הפסולת לאתרים מורשים.


המכולות לפינוי פסולת במספר גדלים :

מכולה לפינוי פסולת 8 קוב'
מכולה לפינוי פסולת 9 קוב'
מכולה לפינוי פסולת 14 קוב'
מכולה לפינוי פסולת 16 קוב'

שירותי החברה :

מכולות לפינוי פסולת
עבודת הריסה
פינוי פסולת בנין , גינה , בית
עבודות מנוף לגיזום
אספקת חומרי בנין

פינוי פסולת הוא הפעולה האחרונה והחשובה שיש לבצע בסוף עבודת עפר ופיתוח. הפינוי דורש תכנון מראש, צפי של כמות הפסולות, המשקל, ומהי הדרך הטובה להעביר את הפסולות למכולות, למשאיות, ובסופו של דבר לאזור הפינוי. פסולת בניין כוללת את כל שיירי החומרים ששימשו לבניה, או שנשארו לאחר הריסת מבנה. בין החומרים ניתן למצוא שיירי בטון, אספלט, גבס, זכוכית, מתכות שונות, וחומרים שחלקם מסוכנים ודורשים התעסקות זהירה.

בעת שיפוץ הבית אנחנו רוצים לחשוב על הכל. תכנון התוצאה עד הפרטים הקטנים, מעצבים קבלנים, מהנדסים, תקציב ביניים ותקציב סופי, ספקים וחוזים. עם כל זה, רבים שוכחים את פינוי הפסולות מהבניין. זה אינו עניין של מה בכך, ויש צורך בחברה מקצועית שתבצע את הפינוי. אם מדובר בשיפוץ גדול עם קבלן יחיד, הקבלן יכול להזמין את המכולות ולבצע את הפינוי. אבל במקרים רבים קבלנים אינם מעוניינים לעסוק בפינוי ובעל הדירה או הבית צריך להזמין חברה לפינוי פסולות.

כשמזמינים חברה לפינוי פסולות יש לוודא כי החברה מתמחה בכך, שהיא בעלת רישיון ולא מחפפת בעבודה. ידוע כי קיימות חברות רבות לפינוי פסולת שעובדות באופן בלתי חוקי, ומעבירות את הפסולות לאתרים לא מאושרים ולא בטיחותיים, כדי לחסוך נסיעה רחוקה. חברה בעלת רישיון מפנה את הפסולת לאתרים מורשים.

אנו א.מ. עבודות פיתוח  חברה וותיקה בתחום עבודות העפר והפיתוח, ונותנת מענה בכל תחומי הענף ובפרט בתחום פינוי והובלת פסולת.

פינוי פסולות צריך להיעשות במתן אישורים, לאזור פינוי פסולת חוקי, בו הפסולות לא יחלחלו למי התהום ויגרמו לפגיעה בציבור. בנוסף בעת הובלת הפסולת מאזור העבודה, הבניין, החצר, הגינה, או בית העסק, למכולה, או בזמן הובלת הפסולות לאתר הפינוי, יש לשים לב שהפסולות מובלות באופן בטיחותי. פיזור אבק, פגיעה ברכוש אזרחי, או פיזור פסולות בסמוך לאתר מהווים עבירה ופוגעים באוכלוסיה המתגוררת באזור.

הקפידו לקבוע מראש עם חברת פינוי הפסולת. לאחר שמצאתם חברה שאתם יודעים שיש לה רישיון לעבודות פינוי, ופועלת לפי התקנות, כדאי שתדאגו שאתם רשומים אצלם ביומן. אם החברה עמוסה מידי ומנסה לדחוק את הפינוי שלכם בין פינויים אחרים, עדיף לקבוע עם חברה אחרת. אין דבר יותר מעצבן מעיכוב בתהליך השיפוץ שמקורו באיחורים בלוח הזמנים של חברת פינוי הפסולת.

יש להבהיר לחברת פינוי הפסולת בדיוק מה יהיה צריך לפנות ובאילו תנאים. רחוב צר, קומת הדירה, בית צמוד קרקע... כל אחד מאלה ידרשו מחברת הפינוי התמודדות מסוימת. בפינוי פסולות מבנין נעשה שימוש בשרוולי פינוי שיובילו את הפסולות למכולה.

פינוי פסולת הוא תחום ששמור למקצוענים וחשוב לזכור זאת, יצירת קשר עם חברה ללא אישורים ורישיונות לפינוי פסולת הינה פגיעה חמורה באיכות הסביבה, וכמובן שמדובר בעבירה. שמרו על הסביבה בעת ביצוע שיפוצים בדירה ודאגו שחברה מקצועית תפנה את הפסולות מהבניין לאתר פסולת חוקי.

אנו מבצעים פינוי פסולת מדירה, בניין, חצר ועוד.. בכל אזור  הרצליה, כפר שמריהו, תל אביב, יפו, גבעתיים, רמת גן, גבעת שמואל, קרית אונו, בני ברק, פרדס כץ, פתח תקווה, הוד השרון, רעננה, רמת השרון, כפר סבא, מושבי השרון, חולון, בת ים, אזור, בית דגן. רמלה, לוד, רחובות, ר"ג, ת"א, רמה"ש, כ"ס אורנית, אריאל ברקן.

אנו נותנים דגש על שירות אמינות ואיכות כי עם שירות טוב מחירים טובים ואטרקטיבים אין תחרות!

מכולות לפינוי פסולת לחץ


השכרת ציוד לפינוי פסולת לחץ