דף הבית עבודות פיתוח פינוי פסולת חמרה בריכות שחיה צור קשר

עבודות אספלט

אספלט הוא תערובת נפוצה וותיקה המשמשת כבר עשרות שנים לבניית משטחים למטרות שונות בעולם הבניה. השימוש הנפוץ והמוכר ביותר לאספלט הוא בבניית הכבישים בארץ מהם כולנו נהנים. כבישת אספלט חדש, וחידש כבישי אספלט נעשים על בסיס יומי בכל רחבי הארץ.

עבודות אספלט מתאימות כל כך לכבישים מספר סיבות. הסיבה הראשונה היא יעילות העבודה ומהירותה. ניתן לסגור חלקים קטנים מהכביש ולא להפריע לתנועה באופן משמעותי, ובנוסף לסיים את העבודה בזריזות הודות להתייבשות המהירה של האספלט. סיבה נוספת היא אפשרות המחזור של כבישי האספלט. כבישים רבים עוברים חידוש בימים אלו. בעת חידוש כביש השכבה העליונה של הכביש עוברת קרצוף וכבישה מחדש של האספלט. עבודה זו מאפשרת כביש חלק ומחודש לציבור במהירות, וללא הסבת נזק לסביבה בעקבות פסולת.

עבודות אספלט מתאימות לא רק לכבישים הציבוריים, והן נעשות גם במבנים פרטיים. מגרשי חניה תת קרקעיים עבור מגדלים, או חניה בחצר בית פרטי, אלה נעשים במקרים רבים באמצעות כבישת אספלט כמשטח לחניון. מגרשים שונים, כבישים ציבוריים או פרטיים, איטום, הרכבת רעפים, והקמת מדרכות, כל אלו יכולים להיעשות באמצעות אספלט.

לאספלט יתרונות רבים כאמור, ואולי החשוב בהם הוא עמידותו של האספלט. אספלט הוא חומר שנשמר במשך שנים ואינו דורש טיפוח או טיפול. לכן חשוב שעבודות אספלט ייעשו על ידי חברה מקצועית ביותר המתמחה בעבודת אספלט. חברה בעלת תקן, אשר מבצעת עבודות אספלט על בסיס קבוע, ומבצעת את עבודותיה כהלכה. בדיוק בגלל שהאספלט הוא חומר עמיד, חשוב שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר, שכן היא תשמש את הלקוח במשך שנים.

הקמת משטח אספלט כוללת מספר שלבים. תחילה יש להכין את הקרקע, לבצע חישוף, לפנות גדמי עצים, לכרות עצים, ובעצם לפנות את המשטח מכל מה שיכול להפריע לעבודה. יש לסרוק את השטח ולבחון מרכיבים כמו קווי מים חשמל וביוב, צמחיה, סוג הקרקע, בורות, ועבודות עפר שנעשות באזור. כל זאת על מנת הבטיח שהמשטח הסופי יונח באופן חלק וללא טעויות או בעיות. א.מ. עבודות פיתוח עוסקת בתחום ומבצעת פינוי, כריתת עצים ועבודות טרקטורונים, בובקטים ומחפרים המשמשים להכנת קרקע. במידה והמשטח מסולע, יש לבצע חציבה או חפירות. לאחר שהמשטח מוכן מתבצעים הידוק וכבישה של חומר עד לגובה הנדרש, בהתחשבות בשיפועים בשטח לצרכי ניקוז גשמים.

ביצוע עבודות אספלט אם כן, דורש ניסיון רב, תשומת לב וחשיבה על פרטים רבים. לא מדובר בהנחת החומר והידוקו בלבד אלא סקירה רחבה של מאפייני השטח, עבודה על פי תקנים, ועבודה מקצועית ומיומנת עם כלים מתאימים. עבודה נכונה מבטיחה תוצאה של משטח אספלט חלק ועמיד מפני שיטפונות. האספלט הוא חומר פופולארי ואנו רואים אותו במגרשי בניה רבים. כבישים ציבוריים, מגרשי חניה, גנים ציבוריים, ובתים פרטיים, בכולם יכול לשמש האספלט כחומר יעיל ועמיד. 
אספלט